18.11.2017
Kategorie: Události

Během výstavy jsme popáté měli možnost prezentovat naše stroje a jako jediná polská společnost jsme uspořádali mezinárodní tiskovou konferenci. Formát událost a přítomnost k nejvýznamnějším v zemědělských výrobců a zákazníků, aby se Agritechnica je skvělým místem pro vybudování obchodní kontakty v průmyslu a dozvědět se o nejnovějších technologických inovací v zemědělství.

Využili jsme této příležitosti a představili své nejoblíbenější stroje, včetně inovativní modelu žacího stroje XT 390, s největším pracovním záběrem na světě, namontované na traktoru tříbodového závěsu a přepravovány v šikmé poloze, což umožňuje snadný pohyb stroje na veřejných komunikacích. K dispozici byly také nové produkty připravené pro sezónu 2018, které zahrnují stroje jako:

- Alpina - přední sekačka s lehkým barem Lite CUT

- Nano 150 Hydro - přední příkopová sekačka pro malé zahradní traktory

- Mido 220 - lehká příkopová sekačka

- Kangu 220 - příkopová sekačka na pantografu

- Jump 280 - jednoběžný těžký sněhový pluh

Stánek SaMASZ byl velmi oblíbený při vývozu strojů do 50 zemí v rámci spolupráce s více než 100 zástupci v zahraničí.

Byli jsme jedním ze 60 polských vystavovatelů, kteří představili nabídku v Hannoveru, ale jako jediná domácí společnost jsme uspořádali tiskovou konferenci v konferenčním centru Deutsche Messe. Stalo se pod výmluvným sloganem: SaMASZ na loukách po celém světě.

Vedoucí motto, jak můžete odhadnout, není náhodné, protože odráží současnou politiku expanze společnosti SaMASZ. Již dnes máme naše dvě zahraniční společnosti SaMASZ Rusko a SaMASZ Severní Amerika LLC, které úspěšně připravily cestu pro polský podnik v zahraničí.


Více než 30 novinářů z předních evropských zemědělských nakladatelství se zúčastnilo konference SaMASZ, která nám zaručuje ještě širší okruh nových klientů. Není těžké si všimnout, že letošní veletrh je dalším důležitým krokem k dalšímu rozvoji SaMASZ. Děkujeme za návštěvu klientů, novinářů a dalších zainteresovaných stran.