0%

CITY

Lehké sněhové radlice City s nosností vpředu až 1,5 tuny jsou navrženy pro práci se širokou řadou komunálních traktorů. Pro tento účel bylo vyvinuto množství typů závěsných rámů. Tyto radlice se používají k odklízení sněhu z parkovišť, chodníků a silnic na sídlišti. Dvoudílná odhrnovačka radlice City může pracovat v pěti polohách a v nepřímých odchylkách. Tyto radlice jsou standardně dodávány s hydraulickým ovládáním, které je poháněno hydraulikou od traktoru. Umožňují nezávislé, plynulé ovládání polohy pracovních odhrnovaček až do ± 30 °.

CITY

Sněhové radlice třídy City s přijatelným předním zatížením - až 1,5 tuny byly navrženy pro spolupráci s mnoha typy vozidel. Za tímto účelem bylo pro ně vytvořeno několik typů rámů. Tyto radlice slouží k odstraňování sněhu z náměstí, chodníků a obytných cest.

Dvoudílná odhrnovací deska pluhů řady City umožňuje práci v pěti polohách a v kombinaci mezilehlých odchylek. Standardně jsou tyto pluhy dodávány se 2 pohony poháněnými hydraulikou vozidla. Umožňují nezávislé, plynulé ovládání polohy pracovních jednotek v rozsahu ± 30 °. Volitelné spojovací tyče umožňují snadno měnit polohu levých a pravých pracovních jednotek namísto pohonů

Položit  dotaz