0%

SAHARA

Samonakládací sypač Sahara j určen k rozmetání písku, soli na chodníky v ulicích a na parkovištích, sídlištích, továrnách, stejně jako rozmetání kameniva při výstavbě a opravách silnic, stejně jako vápnění okyslených trávníků a hracích ploch.

SAHARA

Samonakládací sypač Sahara je určen k rozmetání písku, soli na chodníky a v ulicích, parkovištích, sídlištích, továrnách, stejně jako rozmetání kameniva při výstavbě a opravách silnic, stejně jako vápnění okyslených trávníků a hracích ploch. Díky tomuto způsobu šíření Sahara nepoškozuje projíždějící auta, nepředstavuje hrozbu pro kolemjdoucí a nezpůsobuje poškození trávníků v případě rozptylu soli.

Sypač písku je rovněž vybaven nastavitelnou intenzitou odlévání, změnou otáčení dávkovacího válce a stisknutím zadního víka k dávkovacímu válci. Standardně se Sahara agreguje s traktorem na tříbodovém závěsu v kategorii II (tříbodové tažné zařízení) nebo na přání zákazníka může být vybaven jakýmkoliv typem závěsu. Sypač písku je poháněn z hydraulického systému vozidla.

VÝHODY:

  •   Přesné dávkování díky gravitačním dávkovacím systémům
  •   Během práce nepředstavuje hrozbu pro automobily a kolemjdoucí
  •   Dvojitá regulace intenzity dávkování: volba otáček motoru a páka zadní clony
  •   Schopnost rychle vyprázdnit sypač
  •   Samonakládací systém bez opuštění traktoru